| Ano, mám ustřiženou ofinu. Kdysi jsem ji chvilku nosila, ale protože mi všichni říkali, že jsem jako Bára Nesvadbová, tak jsem ji záhy zrušila. Teď mám o 15 kilo navíc, tak to nebude říkat nikdo. Ale mě se Bára vážně líbí. |
Héééééj: Budu plus size módní blogerka a basta!
No jo, až teď mi to došlo! Jak píšou v březnový JOYce, jsme stylové a trendy. Né, že bych si na tom chtěla zakládat živnost, ale když jsem teď v hubnoucím procesu, tak proč neukázat, že se dají i velryby oblíknout. Bára to má jednoduchý, ta si na sebe může vzít i pytel od brambor a bude jí to seknout.
Mailová schránka ženy na mateřské...
Mě nedostanou! Já, z korporace a bývala šéfredaktorka, jsem zvyklá i na 200 mailů denně. Jasně, že opravdu důležitých z toho byla asi desetina. Ale od té doby, co nejsem naopak důležitá já, mi chodí takový kraviny, že to by se z toho jeden po... No, posuďte sami! Nedalo mi to a hodila jsem předměty jednotlivých mailů pěkně pod sebe.
| Lillet Spritz - úžasný drink, který jsem se teď čerstvě naučila v Kitzbuhelu a brzy vás ho naučím taky! |
Som Tam - salát , po kterém Líbo stopro nepřibereš
Takže něco pálivého, dietního a thaiského? OK. Líbo, po tomhle salátu, který je můj absolutně nejoblíbenější, po tom fakt nepřibereš. Vstala jsem dneska ráno v sedum, namastila ho spešl pro tebe, dala do něj dvě děsně pálivý papričky (byla jsem rozespalá a nevyndala zrníčka)... a snědla ho k snídani. Trochu sado/maso. Ale boží!
Pořádný spoďáry jsou někdy k nezaplacení!
Od dětství jsem nesnášela spoďáry. Vždycky mě jejich nohavičky děsně škrtily. A taky mi přišlo, že občas, když se schrujou a blbě zaříznou, udělaj dvě prdele. Tak se nikdo nemůže divit, že když jsem v devadesátých objevila tanga, zařvala jsem blahem a vyházela celej spoďáří šuplík.
Hot news: Sice to není tak žhavý, ale novinky mám!
Ahoj Báro, není čas ztrácet čas, tak píšu sem, co je nového. Abyste věděli, my máme s Bárou takový fičák, že se stěží potkáme na Skypu. /Já v Čechách nebo na lyžích v Rakousku, Bára v Thajsku./ Tak jsem se rozhodla hot news hodit sem. A pro vás ostatní mám tři zajímavé tipy a to na: daňové přiznání, bolesti zad a nový CD.
Kdy má svátek Ella? Nevíte?
Tudle mě napadlo, že by naše Vopice měla taky slavit svátek. Jenže ouha, v kalendáři jsem ji nenašla a v diskuzích někdo říká, že na Elenu, někdo na Elišku a někdo na Patrika…. Tak, babo raď! Ach bože, ale ona je navíc Ella, ne Ela!
| Samozřejmě, že jsme jí vybrali další opici, pro změnu metrovou. Ale nakonec si sama řekla o Minnie a tu jí tedy dost závidím! |
Thaiské grilování - jako reportér jsem na odstřel
Jsem fakt děsná. Přiznávám, vykašlala jsem se na blog, na Líbu a na vás všechny a nenafotila zásadní, v místním vyčpívkovém tempu zlomovou událost uplynulých dní - grilování za barákem. Zuřivej reportér se ve mně probudil až ve chvíli, kdy byl všude totální bordel a ohlodané rybí kosti, opatlané misky a pokecanej stůl. No a co. Stejně vás toho neušetřím. Vzhůru do smeťáku!
Nejsem žádnej baťůžkář, ale rusky na mě fakt nemluvte!
Po pár dnech na Phuketu a následném zhroucení internetu se zase hlásím.Thaisko. Ostrov Lanta. A jen proto, abych vám řekla: Opovažte se jet s nějakou masovou cestovkou na thaiské Bibione. Tedy ostrov Phuket. Zbylo tam sice pár sympatických pláží, ale tam vás ty cestovky nevezmou. Stopro.
Líbí se mi celá, ale já se asi nebudu líbit jí!
Už přemýšlíte, co si koupíte novýho na jaro? Nebo, co nutně potřebujete na léto? Já třeba z týhle kolekce Jaro/léto 2014 potřebuju nutně všechno. Objevila jsem na FCB u Ivanky, která kampaň líčila. No jasně, že na FCB šmíruju, co je nového. No jasně, že se do Pietro Filipi půjdu na kolekci podívat. No jasně, že mi z toho nebude nic pasovat. No jasně, že je to všechno na Baruní postavy! Libuní jsou tam jen dopňky. Ach bože, asi se převrátím!
Film, který musíte vidět: 130 min. s otevřenou pusou!
Minulý týden na "němcích" dávali film, u kterého jsem se mockrát přistihla, že ho sleduji doslova s otevřenou pusou, přísahám! Sexuální turistika žen, marně toužících po něžnostech v západní civilizaci, které tak končí v posteli s mladíčky té méně vyspělé. Jak to asi dopadne, si dokážete představit. Neuvěřitelně reálný film s dokumentárními prvky vás rozhodně nenechá v klidu. Prostě stojí za vidění!
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky
(
Atom
)




