Héééééj: Budu plus size módní blogerka a basta!

No jo, až teď mi to došlo! Jak píšou v březnový JOYce, jsme stylové a trendy. Né, že bych si na tom chtěla zakládat živnost, ale když jsem teď v hubnoucím procesu, tak proč neukázat, že se dají i velryby oblíknout. Bára to má jednoduchý, ta si na sebe může vzít i pytel od brambor a bude jí to seknout.
Ano, mám ustřiženou ofinu. Kdysi jsem ji chvilku nosila, ale protože mi všichni říkali, že jsem jako Bára Nesvadbová, tak jsem ji záhy zrušila. Teď mám o 15 kilo navíc, tak to nebude říkat nikdo. Ale mě se Bára vážně líbí.

Mailová schránka ženy na mateřské...

Mě nedostanou! Já, z korporace a bývala šéfredaktorka, jsem zvyklá i na 200 mailů denně. Jasně, že opravdu důležitých z toho byla asi desetina. Ale od té doby, co nejsem naopak důležitá já, mi chodí takový kraviny, že to by se z toho jeden po... No, posuďte sami! Nedalo mi to a hodila jsem předměty jednotlivých mailů pěkně pod sebe.
Lillet Spritz - úžasný drink, který jsem se teď čerstvě naučila v Kitzbuhelu a brzy vás ho naučím taky!



Som Tam - salát , po kterém Líbo stopro nepřibereš

Takže něco pálivého, dietního a thaiského? OK. Líbo, po tomhle salátu, který je můj absolutně nejoblíbenější, po tom fakt nepřibereš. Vstala jsem dneska ráno v sedum, namastila ho spešl pro tebe, dala do něj dvě děsně pálivý papričky (byla jsem rozespalá a nevyndala zrníčka)... a snědla ho k snídani. Trochu sado/maso. Ale boží!



Pořádný spoďáry jsou někdy k nezaplacení!

Od dětství jsem nesnášela spoďáry. Vždycky mě  jejich nohavičky děsně škrtily. A taky mi přišlo, že občas, když se schrujou a blbě  zaříznou, udělaj dvě prdele. Tak se nikdo nemůže divit, že když jsem v devadesátých objevila tanga, zařvala jsem blahem a vyházela celej spoďáří šuplík.


Hot news: Sice to není tak žhavý, ale novinky mám!

Ahoj Báro, není čas ztrácet čas, tak píšu sem, co je nového. Abyste věděli, my máme s Bárou takový fičák, že se stěží potkáme na Skypu. /Já v Čechách nebo na lyžích v Rakousku, Bára v Thajsku./ Tak jsem se rozhodla hot news hodit sem. A pro vás ostatní mám tři zajímavé tipy a to na: daňové přiznání, bolesti zad a nový CD.

Kdy má svátek Ella? Nevíte?

Tudle mě napadlo, že by naše Vopice měla taky slavit svátek.  Jenže ouha, v kalendáři jsem ji nenašla a v diskuzích někdo říká, že na Elenu, někdo na Elišku a někdo na Patrika…. Tak, babo raď! Ach bože, ale ona je navíc Ella, ne Ela!
Samozřejmě, že jsme jí vybrali další opici, pro změnu metrovou. Ale nakonec si sama řekla o Minnie a tu jí tedy dost závidím!

Thaiské grilování - jako reportér jsem na odstřel

Jsem fakt děsná. Přiznávám, vykašlala jsem se na blog, na Líbu a na vás všechny a nenafotila zásadní, v místním vyčpívkovém tempu zlomovou událost uplynulých dní - grilování za barákem. Zuřivej reportér se ve mně probudil až ve chvíli, kdy byl všude totální bordel a ohlodané rybí kosti, opatlané misky a pokecanej stůl. No a co. Stejně vás toho neušetřím. Vzhůru do smeťáku!


Nejsem žádnej baťůžkář, ale rusky na mě fakt nemluvte!

Po pár dnech na Phuketu a následném zhroucení internetu se zase hlásím.Thaisko. Ostrov Lanta. A jen proto, abych vám řekla: Opovažte se jet s nějakou masovou cestovkou na thaiské Bibione. Tedy ostrov Phuket. Zbylo tam sice pár sympatických pláží, ale tam vás ty cestovky nevezmou. Stopro.

Kamala Beach. Tady jsem bydlela v roce 2000 během natáčení jedné reklamy. Byli jsme tu skoro sami. Po tsunami ale  nastal stavební a turistický boom. Většina pláží tu teď vypadá takhle. Lehátka v šesti řadách, v moři skoro fronty.

Líbí se mi celá, ale já se asi nebudu líbit jí!

Už přemýšlíte, co si koupíte novýho na jaro? Nebo, co nutně potřebujete na léto? Já třeba z týhle kolekce Jaro/léto 2014 potřebuju nutně všechno. Objevila jsem na FCB u Ivanky, která kampaň líčila. No jasně, že na FCB šmíruju, co je nového. No jasně, že se do Pietro Filipi půjdu na kolekci podívat. No jasně, že mi z toho nebude nic pasovat. No jasně, že je to všechno na Baruní postavy! Libuní jsou tam jen dopňky. Ach bože, asi se převrátím!

Film, který musíte vidět: 130 min. s otevřenou pusou!

Minulý týden na "němcích" dávali film, u kterého jsem se mockrát přistihla, že ho sleduji doslova s otevřenou pusou, přísahám! Sexuální turistika žen, marně toužících po něžnostech v západní civilizaci, které tak končí v posteli s mladíčky té méně vyspělé. Jak to asi dopadne, si dokážete představit. Neuvěřitelně reálný film s dokumentárními prvky vás rozhodně nenechá v klidu. Prostě stojí za vidění!
×